Zużycie materiału.

Miłość i entuzjazm do zabawek bada się u kotów zużyciem materiału.Im bardziej myszka wytarmoszona, tym lepsza. Im szybciej straci dzwoneczek ze swojego wnętrza – tym bardziej lubiana. Zwisające strzępy, zmieniony kształt, zwisające nitki, futerko bez wyrazu, to oznaki dobrej zabawy kota. Patyk, który traci piórka tego samego wieczoru, zaraz po zakupie, jest tym ulubionym.

Chciałam Wam przedstawić myszkę, która jeszcze niedawno futerko miała śliczne, błyszczące. W brzuszku – dzwoneczek skrzętnie schowany, przywołujący kota z najodleglejszego zakamarka w domu. I ogonek miała. I naprawdę, ładna była. Dziś patrzę na nią z uśmiechem – mimo wszystko – bo wiem, że Kiciuś bawił się mistrzowsko.


Jedno tylko oko zostało. I nosek też – ledwie się trzyma..

Komentarze: 4

 1. Veronica 9 października, 2012 at 21:15 Reply

  Cudny rudzielec :)

 2. olivia 10 października, 2012 at 19:07 Reply

  Hahaha, identycznie wyglądają zabawki mojego kociaka ;) Słodkiego masz Mruczka :)

 3. katie 11 października, 2012 at 21:18 Reply

  Co za kot :) Piękny rudzielec, a rude to wredne. Tak mówią. Rozbawiła mnie ta rozmemłana myszka. Koty są pocieszne. no, chyba, że ostrzą sobie pazury na nowej sofie :)

  • kocie-smaki 12 października, 2012 at 07:24 Reply

   oj prawda, pocieszne – dopóki czegoś nie zbroją. ale potem znów rozbrajają swoją słodką obojętnością i ciekawością. trudno ich nie kochać ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *